E-commerce- Podziękowania

16-07-2018

Pragniemy podziękować za odwiedzenie naszego stoiska podczas targów E-commerce 2018. Było nam niezmiernie miło Państwa gościć.

 

Podczas targów mieliśmy przyjemność zaprezentować swoje dotychczasowe produkty, jak również nasze nowe produkty Papier antypoślizgowy CELLPAK, wypełniacz pakowy BOXFILL, ROLLFILL oraz serpentyny papierowe.

Papier antypoślizgowy CELLPAK to specjalistyczny materiał do stabilizacji towaru. Innowacyjna powłoka zabezpiecza przed przemieszczaniem produktów w trakcie transportu i magazynowania. Specjalna bariera anty-poślizgowa dodatkowo zabezpiecza towar przed wilgocią.

Wypełniacz pakowy BOXFILL i ROLLFILL to doskonały ekologiczny materiał, który dzięki swoim właściwościom idealnie nadaje się do pakowania oraz do wypełniania pustych przestrzeni w paczkach. Ekonomiczny wypełniacz papierowy perfekcyjnie zabezpiecza produkt i dopasowuje się do opakowania. Szeroka gama papierów jaką posiadamy w ofercie, umożliwia dobór odpowiedniego rodzaju wypełniacza do towaru, który będzie pakowany.

Więcej informacji znajdą Państwo z zakładce papier anypoślizgowy i wypełniacze

Zapraszamy do współpracy !

Nagrody i certyfikaty