Lider Przedsiębiorczości 2013

04-01-2014

 

Konkurs "Lider Przedsiębiorczości" jest przedsięwzięciem organizowanym corocznie przez Fundację Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Warszawie i stanowi integralną część Ogólnopolskiego Forum Gospodarczego, prestiżowej imprezy dotyczącej problemów przedsiębiorczości z udziałem przedstawicieli środowisk rzemiosła, handlu i drobnego przemysłu a także przedstawicieli samorządu gospodarczego, instytucji wspierających sektor msp oraz reprezentantów władz wojewódzkich, Rządu i Parlamentu.

Tytuł "Lidera Przedsiębiorczości Roku" promuje aktywnych, dynamicznych przedstawicieli rzemiosła, handlu i innej przedsiębiorczości w szczególności tych, którzy w swej działalności kierują się zasadami uczciwości i rzetelności wobec klienta i partnerów oraz zasadą działania na rzecz dobra kraju uwzględnianej w toku prowadzenia działalności gospodarczej.

Wyróżnienie tytułem "Lidera Przedsiębiorczości Roku" nadawane jest corocznie tylko kilkunastu firmom wybranym spośród nominowanych do tego tytułu i rekomendowanych przez organizacje przedsiębiorców, organizatorów, współorganizatorów i sponsorów Forum.

Firmy wyróżnione tym tytułem otrzymują statuetkę i dyplom "Lidera Przedsiębiorczości Roku", które oprócz wyróżnienia stanowią rekomendację dla jego zdobywcy, ułatwiając nawiązanie kontaktów gospodarczych, promocję firmy, potwierdzają również zdobytą pozycję na rynku i ułatwiają dalszy rozwój. Wyróżnienie cenione i postrzegane jest jako oznaka sukcesu gospodarczego zarówno w kręgach decydentów jak i małych i średnich przedsiębiorców.

 

Nagrody i certyfikaty